Aktuality

  Vážení zákazníci, připomínám, že v naší pálenici se především zaměřujeme na kvalitu vyrobeného destilátu. Proto prosím o strpení. Nedokážeme urychleně vyřídit všechny Vaše objednávky. Tato sezóna je opravdu mimořádná na množství kvasů. Věřím ale, že delší čekací doby na Váš destilát se vrátí v jeho kvalitě. 

Aktuálně : NOVÉ: možnost pálení kvasu mimo pořadí a běžnou pracovní dobu za příplatek 1.000,- Kč/ 1 kotel 

Vážení přátelé, POZOR! Z důvodu maximální zaplněné kapacity pěstitelské pálenice, nemůžeme přijimat další kvasy na destilaci. Toto omezení trvá do odvolání!! Předpokládaný termín uvolnění pro příjem dalších kvasů je konec dubna 2019. Sledujte proto průběžně naš web.   

Děkujeme za pochopení.

 

Otevřeno pro výdej destilátů :    

                     po   830 - 16 h

                      út    zavřeno

                      st    zavřeno

                      čt    zavřeno

                      pá   830 - 16 h   -

                      so   - ZAVŘENO 

                      NE -  ZAVŘENO 

             

 Prosím telefonujte v pracovní dny od 8  do 16 h . Děkujeme.

                          Plný provoz pálenice a destilace začal letos již v srpnu!  a končí koncem dubna - května!

        

Těšíme na letošní sezónu. Ovoce dle prvotních odhadů by mohlo být dostatek, proto prosím neváhejte a přivezte jej k nám na zpracování!

Minulá sezóna byla na kvalitu ovoce dobrá, díky slunečnému  létu  loňského roku mělo ovoce více cukru než v minulém roce  a proto výtěžnost z ovoce byla oproti předminulé sezóně mimořádná.  Bohužel, množství ovoce  pokazil jarní mrazík, který spálil květy.  Destilát z ovoce vyrobený měl dobrou  kvalitu a o tu nám v naší pálenici jde na prvním místě!  Proto  věříme, že jste s naší prací spokojení a destilát od nás je ten nejlepší a doufáme, že nám zachováte Vaší přízeň a potkáme se v nové sezóně. Provoz  pro Vás jsme již zahájili v červnu 2018 příjmem  letního ovoce a od srpna  začínáme opět destilovat ! Navštivte nás a přesvěčte se sami o kvalitě našeho destilátu! 

 

Na Vaší návštěvu v pálenici  se těší 

                                           Ivana Remiášová a Marek Fučík