Aktuality

    Aktuálně : švestkové kvasy začínáme destilovat od prosince!

 

Vážení přátelé, POZOR! Přijimáme pouze objednávky na pálení Vašich již hotových kvasů. Z důvodu i plných skladovacích prostor nemůžeme Vaše kvasy příjimat na uskladnění.  

Děkujeme za pochopení.

 

Sezóna pěstitelského pálení  2018/2019   začala!! A letos rychleji než jsme byli zvyklí z minulých let. Ale o to s větší vervou. Letošní sezóna zatím po několika letech slibuje  dobré  ovoce, proto by toho měl využít  opravdu každý, kdo nechce promarnit jedinečnou příležitost na vyjimečný rok a založit si vlastní kvas!!! 

 

Otevřeno    : po   830 - 16 h

                      út    zavřeno

                      st    zavřeno

                      čt    zavřeno

                      pá   830 - 16 h

                      so   9 - 12 h 

                      NE - ZAVŘENO 

             

 Prosím telefonujte v pracovní dny od 8  do 16 h nebo v sobotu dopoledne. Děkujeme.

                          Plný provoz pálenice a destilace začal letos již v srpnu!  a končí koncem března - dubna!

        

Těšíme na letošní sezónu. Ovoce dle prvotních odhadů by mohlo být dostatek, proto prosím neváhejte a přivezte jej k nám na zpracování!

Minulá sezóna byla na kvalitu ovoce dobrá, díky slunečnému  létu  loňského roku mělo ovoce více cukru než v minulém roce  a proto výtěžnost z ovoce byla oproti předminulé sezóně mimořádná.  Bohužel, množství ovoce  pokazil jarní mrazík, který spálil květy.  Destilát z ovoce vyrobený měl dobrou  kvalitu a o tu nám v naší pálenici jde na prvním místě!  Proto  věříme, že jste s naší prací spokojení a destilát od nás je ten nejlepší a doufáme, že nám zachováte Vaší přízeň a potkáme se v nové sezóně. Provoz  pro Vás jsme již zahájili v červnu 2018 příjmem  letního ovoce a od srpna  začínáme opět destilovat ! Navštivte nás a přesvěčte se sami o kvalitě našeho destilátu! 

 

Na Vaší návštěvu v pálenici  se těší 

                                           Ivana Remiášová a Marek Fučík